اعزام حبیب رنجبر به اولین اردوی آماده سازی تیم ملی جوجیتسو

IMG_13033

نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی جوجیتسو ( JJIF ) در آکادمی ملی المپیک برپا شد و حبیب رنجبر از شهرستان جهرم به نمایندگی از استان فارس در این اردو حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ۱۲ ورزشکار دعوت شده به نخستین اردوی تیم ملی جوجیتسو که خود را برای دو رویداد مهم ساحلی آسیا و جهانی هنرهای رزمی آماده می کنند ضمن برپایی اردوی خود در آکادمی ملی المپیک به تمرین می پردازند.
اردوی مذکور تا پنجم شهریور ماه در آکادمی المپیک و زیر نظر سرمربی جوان این تیم سید امیر خوشبین و کمک های ایشان امیر حسام حسینی و داوود خاکی ادامه خواهد داشت که در این بین حبیب رنجبر از شهرستان جهرم و به نمایندگی از استان فارس در جمع ۱۲ ورزشکار حاضر در این اردو حضور دارد.

لازم به ذکر است مسابقات جهانی هنرهای رزمی طی روزهای ۱۳ الی ۱۸ شهریور ماه با حضور ۱۸ رشته ورزشی رزمی در استان چونگ جو کره جنوبی برگزار خواهد شد و پس از آن نیز ملی پوشان تیم جوجیتسو اواسط مهرماه سال جاری به پنجمین دوره بازیهای ساحلی آسیا که به میزبانی بیچ گیمز ویتنام برگزار می شود اعزام خواهند شد.

 

showimage.aspx

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *