سیروس پاک فطرت رئیس هیأت ورزش های همگانی استان فارس: هدف از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نشاط و شادابی و ارتقاء سطح سلامت جامعه است

img_2669

جلسه رسمی و جمع بندی همایش پیاده روی خانوادگی با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه، مسئولین استانی و ادارات شهرستان جهرم در فرمانداری ویژه شهرستان جهرم برگزار و مسئولین کمیته های مختلف و شرح وظایف آنان در راستای برگزاری هر چه بهتر همایش مذکور مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، در جلسه رسمی ای که در تاریخ ۱۱/۹/۹۵ با حضور معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، رئیس هیأت ورزش های جانبازان و معلولین شهرستان جهرم و رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و مسئولین ادرات شهرستان جهرم به منظور جمع بندی همایش پیاده روی ۱۰۰ هزار نفری خانوادگی در شهرستان جهرم برگزار گردید، عبدالرحیم خداجو ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم در خصوص اهمیت استفاده از مدت زمان محدود باقیمانده تا برگزاری همایش پیاده روی که در تاریخ ۲۶ آذرماه برگزار خواهد گردید و همچنین اهمیت وظایف کمیته های مختلف سخنانی بیان نمود. سپس علیرضا صحرائیان معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه ضمن قول مساعد درخصوص همکاری از سوی فرمانداری ویژه، همکاری همه جانبه ادارات در راستای انجام هر چه بهتر شرح وظایف کمیته های مختلف را خواستار شدند. در ادامه سیروس پاک فطرت رئیس هیأت ورزش های همگانی استان فارس در ابتدای سخنان خود هدف از برگزاری همایش را نشاط و شادابی و ارتقاء سطح سلامت جامعه عنوان نمود و این امر را رسالت کل ادارات حاضر در جلسه خواند. وی در ادامه صحبت های خود دلیل برگزاری این همایش عظیم در شهرستان جهرم را سابقه قبلی این شهرستان در برگزاری این برنامه و پیگیری های رئیس اداره ورزش و جوانان و همکاری همه جانبه فرماندار ویژه شهرستان جهرم خواند و بر تبلیغات گسترده در جهت حضور جمعیت تأکید نمود و خواستار شروع ثبت نام متقاضیان از امروز یا فردا شد.

ایشان همچنین در خصوص اهمیت استفاده از کل پتانسیل شهرستان در راستای شناساندن جهرم به کل کشور روز ۲۶ آذر را روز ملی شهرستان جهرم خواند.

در پایان جلسه ضمن تکمیل برخی موارد اشاره نشده توسط اسداله پورداود رئیس گروه محترم ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، مسئولین کمیته های مختلف و شرح وظایف هر یک از کمیته ها مشخص و در صورتجلسه مذکور به ثبت رسید.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *