عبدالرحیم خداجو /رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم: هماهنگی ارگان ها و ادارات و حضور آنها در بحث اوقات فراغت از نیاز های جدی است.

IMG_1818

ستاد ساماندهی امور جوانان باموضوع اوقات فراغت در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان جهرم در تاریخ ۳/۳/۹۶ برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی باموضوع اوقات با حضور معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم وجمعی از مسئولین ادارات از جمله ورزش و جوانان، دانشگاه ها، بهزیستی، هلال احمر و … برگزار شد. در ابتدا عبدالرحیم خداجو رئیس اداره ورزش وجوانان گفت: در بحث ورزش اولویت بندی بسیار مهم می باشد. اوقات فراغت مختص به ورزش نیست بلکه استفاده از فضاهای مجازی ،کتابخوانی،جزء اوقات فراغت محسوب می گردد. وی همچنین با بیان اینکه استفاده از فضاهای عمومی در تابستان و ایجاد کارگاهه ای آموزشی در سطح شهرستان امری مهم می باشد، تاکید کرد گرایش جوانان و نوجوانان به سمت ورزش از وظایف هیات های ورزشی بوده و در فصل تابستان فرصتی مغتنم برای این منظور است. وی همچنین افزود ما بایستی امکانات و استعدادهای ادارات و ارگان ها را بدانیم تا بتوانیم بر روی آنان برنامه ریزی انجام دهیم.

در ادامه هر یک از ادارات حاضر در جلسه برنامه ها و توانمندی های خود در خصوص پر نمودن اوقات فراغت را شرح دادند.

در پایان علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به این موضوع که دانشگاه ها و آموزش و پرورش بیشترین سهم را در اوقات فراغت دارند گفت: روی موضوع جوانان باید وقت گذاشت. ابتکار با چاشنی دلسوزی بزرگترین کارها را قابل اجرا می کند. وی با این پرسش که دانشگاه ها تا چه حد شیوه های مهارت زندگی را آموزش می دهند، برنامه ریزی یک تقویم مدون برای جوانان را خواستار شد.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *