طرح استعداد یابی والیبال در شهرستان جهرم اجرا می شود

IMG_6472

با فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلی مدارس هیات والیبال شهرستان جهرم با همکاری انجمن والیبال آموزش و پرورش جهرم، علاقمندان به والیبال را از نظر ساختار فیزیکی و آمادگی ذهنی و بدنی مورد ارزیابی قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، جمال پارسا رییس هیات والیبال شهرستان جهرم در این ارتباط گفت: سالهای اخیر والیبال در ایران پیشرفت قابل توجهی داشته و اغلب شهرستان ها با رویکرد علمی اقدام به ترویج والیبال پیشرفته نموده اند. اما متاسفانه در شهر ما به تابستان صرفا به دید ایام فراغت نگاه شده و برپایی کلاس های آموزشی با مدیریت افراد با تخصص ناکافی باعث عقب ماندگی ما در رده های جوانان و نوجوانان شده است. وی از شهروندان علاقمند به این رشته جذاب و پرطرفدار درخواست کرد به منظور ممانعت از هدر رفت استعداد نوجوانان و جوانان عزیز با مراجعه به سالن ورزشی شهید فرجام، فرزندان ۸ تا ۱۸ساله خود را در این طرح علمی ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است که از مزایای این طرح : ۱-  استفاده از مربیان کار آزموده و مورد تایید فدراسیون والیبال ۲- ایجاد فرصت راهیابی به تیم های منتخب رده های سنی مختلف و تیم های منتخب مدارس ۳- شرکت در مسابقات قهرمانی شهرستان و استان در تابستان سال جاری می باشد

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند همه روزه در ساعات اداری به سالن ورزشی شهید فرجام مراجعه نمایند.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *