کلیه ادارات بخش خفر دست در دست هم در جهت پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان

photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۳_۲۲-۰۴-۳۵

جلسه ستاد برنامه ریزی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بخش خفر با حضور مسئولین بخش و نماینده اداره ورزش و جوانان در بخش خفر در تاریخ ۲۳/۳/۹۶ در بخشداری خفر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان در بخش خفر، این جلسه رأس ساعت ۱۲ ظهر با حضور اداره هایی همچون بخشداری، آموزش و پرورش، شهرداری های باب انار و خاوران، نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش خفر، حوزه های مقاومت بسیج خواهران و برادران، کتابخانه های شهرهای خاوران و خفر، کمیته امداد، دفتر امام جمعه، حوزه علمیه و جهاد کشاورزی برگزار شد. در آغاز این جلسه غفوری بخشدار خفر با اشاره به وضعیت امروز جامعه و وجود خطرات فراوان فرهنگی، گفت: وظیفه مسئولین در قبال جوانان بسیار سنگین است و می بیاست با یک برنامه ریزی مناسب برنامه هایی مطابق با وضعیت جامعه امروز در جهت پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان صورت پذیرد.

در ادامه روند برگزاری این جلسه مقرر گردید تا ادارات، ائمه جماعات مساجد، دهیاران و بخشداری نسبت به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص اوقات فراغت تابستانه گام بردارند.

در اختیارگذاری تجهیزات ورزشی مورد نیاز به خصوص رشته ورزشی ژیمناستیک از سوی بخشداری، تنظیم تفاهم نامه بین دهیاران و اداره آموزش و پرورش جهت استفاده از حیاط مدارس روستاها در ایام تابستان بعنوان فضای ورزشی و اعزام چهل نفر از دانش آموزان بی بضاعت بخش خفر به اردوی آموزشی بنیاد علوی با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه از سایر مصوبات این جلسه بود.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *