سمینار آموزشی « من، آگاهی، ازدواج » در شهرستان جهرم

IMG_3881

سمینار آموزشی در زمینه ازدواج با همکاری اداره های ورزش و جوانان، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه اندیشه های بدون مرز با عنوان « من، آگاهی، ازدواج » در تاریخ ۱۵/۴/۹۶ در تالار علامه امینی شهرستان جهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، این سمینار با حضور پرشور جمعی از دانشجویان، ورزشکاران و شهروندان و مسئولین محترم شهرستان از جمله فرماندار ویژه شهرستان جهرم و با سخنرانی دکتر محمدرضا بردیده دکترای روانشناسی برگزار شد. محور اصلی سخنرانی در این سمینار ضرورت مشاوره پیش از ازدواج بود که دلیل انتخاب این موضوع بالا رفتن آمار طلاق که یکی از دلایل آن عدم آگاهی زوجین از یکدیگر خود می باشد.

در ابتدا دکترمحمد رضا بردیده سخنران این سمینار به سخنرانی پیرامون پیش نیاز های ازدواج، از جمله بلوغ سنی، شناختی، اقتصادی و اجتماعی پرداخته و افزودند که لازمه ازدواج و زندگی سالم و موفق سلامت روان است. در ادامه مهندس علیرضا صحرائیان معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با قدردانی از زحمات برگزار کنندگان این سمینار بیان کردند که شهرستان جهرم تشنه برگزاری جنین برنامه هایی است که بتواند پاسخگوی نیاز ها و سؤالات جوانان شهرمان باشد.

در پایان پس از اجرای برنامه پرسش و پاسخ با حضور سخنران سمینار، در جهت جذاب تر شدن برنامه و آموزش مسائل روانشناسی به شیوه دیگر از تئاتر و قصه خوانی استفاده شد.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *