نتایج مسابقات یک هشتم نهایی فوتبال جام بزرگسالان بخش خفر جهرم

WhatsApp Image 2017-08-11 at 11.26.21 AM

در ادامه مسابقات فوتبال جام بزرگسالان بخش خفر سه دیدار در روز جمعه مورخ ۲۰/۵/۹۶ در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهر خفر برگزار شد و تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم در بخش خفر، این رقابت ها در قالب چهار دیدار که یک دیدار در تاریخ ۱۸/۵/۹۶ بین تیم های مدافع حرم جزه با وحدت باغکبیر انجام و تیم وحدت باغکبیر با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به سود خود به پایان برد و در سه دیدار که در تاریخ ۲۰/۵/۹۶ برگزار شد دیدار اول بین تیم های  تیم دهیاری کته و یاران آسمانجرد با نتیجه ۱بر  ۰ به نفع تیم دهیاری کته پایان یافت . بازی دوم بین دو تیم پرسپولیس برایجان و ستاره سرخ علی آباد با نتیجه ۴ بر۲ به سود برایجان خاتمه یافت و در دیدار سوم تیم طوفان زرد علی آباد با نتیجه ۲بر۱ تیم شاهین شهر خفر  را شکست داد.

به گفته احمد فرهمند مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش خفر: این مسابقات در بخش خفر با حضور ۲۰تیم از شهر و روستاهای این بخش تابعه در ۲ گروه ۱۰ تیمی از تاریخ ۱۶/۱۲/۹۶ شروع شد و بعد از انجام ۹۴ بازی تیمهای دهیاری کته، پرسپویلس برایجان، وحدت باغکبیر و طوفان زرد علی آباد به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند. وی افزود : دیدارهای رده بندی وفینال این مسابقات در تاریخ ۲۷/۵/۹۶ برگزار خواهد شد.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *