جهرم نائب قهرمان مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان فارس شد

WhatsApp Image 2017-08-12 at 12.50.10 PM(1)

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان به میزبانی شهرستان شیراز در تاریخ ۱۹و۲۰ مرداد ماه ۹۶  برگزار شد و تیم جهرم با درخشش دوچرخه سواران خود به مقام نائب قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، به نقل از روابط عمومی هیأت دوچرخه سواری استان فارس، مسابقات ۳ کیلومترتایم تریل انفرادی و ۱۰۰کیلومتر جاده در رده هاي سنی جوانان، بزرگسال و پیشکوتان استان فارس به میزبانی شهر شیراز با حضور ۴۰ نفر از دوچرخه سواران حرفه ای شهرستانهای شیراز، جهرم، داراب و بوانات با نظارت و همکاری استاد کوثر رئیس کمیته کورسی استان انجام پذیرفت.

مسابقه ۳۰۰۰ متر تایم تریل انفرادی در روزپنجشنبه ۱۹مردادماه در انتهای بلوار حسینی الهاشمي با برتری پیشکسوت ارزنده سهراب پیلتن از جهرم با زمان ۴:۱۱:۷۶ دقیقه به پایان رسید. علی گلبارنژاد (فرزند شهید بهمن گلبارنژاد) با زمان ۴:۲۱:۴۷ دقیقه و سجاد بیرانوند بازمان ۴:۲۴:۴۷ هر دو نفر از شهرستان شیراز دوم و سوم شدند.

در رده های سنی مختلف مسابقه تایم تریل محمد رحمانیان، سهراب پيلتن، محمود قناعت پیشه هر سه از جهرم به همراه علی گلبار نژاد، ابراهیم باشفاعت، محمد حضرتی، مسعود جمیل زاده، ، محمد هادی اژدها کش و احمد برزگر اول شدند.

مسابقه ۵۰کیلومتر جاده در مسیر شیراز به سروستان و بالعکس برگزار شد و در نتیجه کلی غلامرضا چراغی ، سجاد بیرانوند و علی گلبارنژاد هر سه نفر از شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند.

و در رده هاي سنی مختلف مسابقه استقامت، محمد رحمانیان، سهراب پیلتن و محمود قناعت پیشه از جهرم به همراه غلامرضا چراغی، ابراهیم باشفاعت، مجتبی زینلی، فرج اله ظهرابي، ، محمد هادی اژدهاکش و احمد برزگر مقام اول را کسب کردند.

در پایان این رقابت ها و در نتیجه تيمي،  هيات شیراز با  ۴۸۷ امتیاز در سکوی اول، هیات جهرم با ۳۶۸ امتیاز سکوی دوم و هيات داراب با ۷۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *