تیپ ۳۳نیروی مخصوص المهدی قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان دولت جهرم شد

WhatsApp Image 2017-08-20 at 1.41.48 AM

دیدار نهایی مسابقات فوتسال کارکنان دولت، یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت جام شهید سید محمد جمال خاتمی با برتری تیم تیپ ۳۳ نیروی مخصوص المهدی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، دیدارهای رده بندی و نهایی مسابقات فوتسال کارکنان دولت شهرستان جهرم در تاریخ ۲۸/۵/۹۶  با حضور مسئولین و علاقمندان رشته فوتسال در سالن ورزشی فرهنگ شهر برگزار شد که در دیدار رده بندی این رقابت ها تیم پادگان آموزشی شهید دستغیب ناجا با نتیجه ۳ بر ۰ تیم تأمین اجتماعی را شکست داد و به مقام سوم دست یافت. در ادامه و دیدار نهایی که بین دو تیم صعود کننده تیپ۳۳ ویژه هوابردالمهدی و تیم نیروگاه سیکل ترکیبی انجام شد تیم تیپ ۳۳ نیروی مخصوص المهدی با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز میدان شد و به مقام قهرمانی دست یافت و سیکل ترکیبی دوم شد.

این دوره از مسابقات  به میزبانی مرکز آموزشی شهید دستغیب ناجا پس از ۴۰رقابت با  حضور ۱۲ تیم و به مدت یک ماه به کار خود خاتمه داد.

 گفتنی است در پایان، ضمن تقدیر از خانواده شهید سید محمد جمال خاتمی، کاپ اخلاق مسابقات به تیم بانک مسکن تعلق گرفت و از  مجید شفیعی بعنوان بهترین بازیکن ، رستم نامور نژاد سرپرست برتر و محمد علی زارعیان مسئول برگزاری مسابقات تقدیر بعمل آمد.

همچنین تیم های برتر جوایز خود را از فرماندار ویژه شهرستان و رییس اداره ورزش و جوانان جهرم دریافت کردند.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *