تیم پارس مهر سیمکان قهرمان لیگ فوتبال نونهالان جهرم شد

WhatsApp Image 2017-09-02 at 2.24.38 PM

مسابقات فوتبال لیگ نونهالان شهرستان جهرم جام شکوفایی استعدادها با قهرمانی تیم پارس مهر سیمکان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، جمعه ۹۶/۶/۱۰  مجموعه ورزشی تختی شاهد برگزاری دیدار های رده بندی و فینال لیگ فوتبال نونهالان بین تیم های صعود کننده بود.

در دیدار رده بندی که بین تیمهای ستاره صحرا و پارسه شهدای بخش مرکزی برگزار شد ستاره صحرا با نتیجه ۳ بر ۱ تیم پارسه شهدای بخش مرکزی را شکست داد و به مقام سوم دست یافت.

در دیدار نهایی نیز تیم های مرصاد و پارس مهر سیمکان به مصاف یکدیگر رفتند که در یک بازی خوب و نزدیک تیم پارس مهر سیمکان ۱ بر ۰ مرصاد را شکست داد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت و تیم مرصاد  نائب قهرمان شد.

پارسه شهدای بخش مرکزی بعنوان تیم اخلاق شناخته شد. پدیده جام محمد مهدی ملکی کاپیتان ستاره صحرا معرفی، و به تیمهای برتر کاپ و لوح قهرمانی اهداء شد.

 حضور گرم  شفیعی معاون محترم فرماندار ویژه ، امین رحمانیان رئیس شورای شهر به همراه اعضاء شورا، سردار حسینی فرماندهی تیپ ۳۳ المهدی  (عج)  و پدران بزرگوار شهدای مدافع حرم استحکامی و خزائی،  عبدالرحیم خداجو ریاست اداره ورزش و جوانان، داود رستمی نماینده ورزش و جوانان در بخش سیمکان، مسئولین و اعضاء فعال هیأت فوتبال و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی زینت بخش این مسابقات بود.

 

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *