برگزاری جشنواره شنای نونهالان پسر زیر ۱۱ سال در شهرستان جهرم

photo_2017-09-10_08-44-04

جشنواره شنای پسران نونهال زیر ۱۱ سال به مناسبت عید سعید غدیر خم در ۴ مقطع سنی در تاریخ ۱۶/۶/۹۶ در استخر شنای شهید فرجام برگزار شد و نفرات برتر هر مقطع مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، ایمان یابنده دبیر هیأت شنای شهرستان جهرم و از دواران و مربیان بین المللی کشور در این باره گفت : هیئت شنای شهرستان جهرم پس از اتمام کلاسهای تابستان اقدام به برگزاری دومین دوره از جشنواره ی شنا یادواره ی شناگر زنده یاد مهران ناظری در استخر زیبا و با نشاط شهید فرجام کرد که در این جشنواره ۱۱۰ شناگر زیر ۱۱ سال در حضور اولیای خود با شور و هیجان زیاد با هم به رقابت زیبا و دیدنی در این رشته پرداختند.

در این جشنواره اولیای شناگران برای اولین بار شاهد شنا کردن فرزندان خود در ماده های ۲۵ متر آزاد و ۲۵ متر کرال پشت بودند که شناگران نونهال جهرمی به خوبی هر چه بیشتر از عهده ی این مهم برآمدند.

همچنین در بخش دیگری از این جشنواره شناگران اصلی و زبده ی تیم نونهال شهرستان جهرم که تمرینات تخصصی خود را همه روزه تحت نظر ایمان یابنده  مربی شاخص و بین المللی شهرمان انجام می دهند, در ۴ ماده (پروانه , کرال پشت, قورباغه و کرال سینه) با هم به رقابت پرداختند و نفرات برتر گروه های سنی به شرح ذیل معرفی و انتخاب شدند.

در گروه سنی ۱۱ سال حسین رضازاده ,

در گروه سنی ۱۰ سال ماهان ابراهیمی,

در گروه سنی ۹ سال امیر رحمانیان و امیر عباس دژاهنگ

 ودر گروه سنی ۸ سال سبحان شعبانی

همچنین حضور محمد ناظری قهرمان با اخلاق وشایسته شهرمان در عرصه ی میادین آسیایی و جهانی در جمع شناگران باعث شور و هیجان شناگران در این دوره از مسابقات شد.

پس از اتمام مسابقات از مربیان خوب و  ارزنده ی شهرمان مجتبی قربان, امیر عباس یابنده, حسین خواجویی, حسین حسین دوست تجلیل به عمل آمد  که برگزاری این جشنواره ماحصل زحمات بی شائبه این عزیزان و همچنین کمک مربیان پر تلاش و زحمتکش مهدی تعبدی, امیر حسین نظافت, کیوان حسین دوست, علیرضا حسین دوست, علی افسر , علی رضا یابنده و محمد احسان پور می باشد.

در پایان به کلیه ی نفرات شرکت کننده در این دوره از جشنواره لوح یادبود و هدایایی که از طرف کانون ویژه ی شنای استان فارس تهیه شده بود توسط جناب آقای عبدارحیم خداجو ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و همچنین جناب آقای عبدالله نورزاد ریاست محترم اداره آموزش و پرورش, آقای حامد زاهد نیا مدیریت محترم استخر فرجام و آقای تخت طاووسی مدیریت محترم استخر توحید و بهمراهی خانواده ی محترم ناظری به شناگران اهدا شد.

فرهاد زندگانی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *